PAŘÍŽ a DISNEYLAND - Zábava s LENET travel nezná hranic!

Disneyland a Paříž, 4-denní dětský zájezdLENET travel s.r.o.
Disneyland Paris - země plná fantazie, která se nachází v těsném sousedství Paříže, je rozdělena do pěti hlavních částí. Den strávíte v Zemi pohádek, Zemi objevů, Zemi dobrodružství nebo v Hraniční Zemi a zakončíte ho procházkou po hlavní třídě. V roce 2002 byl otevřen vedle Disneylandu druhý zábavní park, zaměřený na kouzelný svět filmu - Walt Disney Studios. Můžete tedy přejít z pohádkových zemí do kouzelného světa filmu.

1. den : odjez z ČR ve večerních hodinách
2. den : program začne po nočním přejezdu z ČR odpočinutím si a napravením v jednom z největších městských evropských vodních parků – Aquaboulevard. S asi 4 hodinovým relaxačním pobytem budou jistě spokojeni jak malí, tak i velcí. Na 7000 m2 naleznete dva bazény (vnější a vnitřní) s vlnami, sedm obřích tobogánů a skluzavky, řeky s protiproudem, pláže, bublinkové koupele a další atrakce (více informací www.aquaboulevard.com). Po návštěvě vodního parku velká okružní jízda městem, odpoledne návštěva nejvýznamnějších památek: Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Champs Elysées, náměstí Svornosti, muzeum Louvre se slavnou Monou Lisou. Individuální volno, možnost projížďka lodí po Seině, Notre Dame, večer procházka po čtvrti malířů a umělců Montmartre, návštěva basiliky Sacré-Coeur, večer přejezd na ubytování.
3. den : Snídaně. Celodenní pobyt v zá­bavním parku Disneyland u Paříže nebo případně v zábavním parku Walt Disney Studios. Při návštěvě Disneylandu, na ploše více než 600 ha, navštívíte přes 50 fantas­tických atrakcí, přehlídek a představení. Jedinečnou podívanou naleznete v Zemi pi­rátů, ve Světě westernu nebo Světě dobro­družství. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo na Velkou dráhu Indiana Jonese a Chrámu zkázy. Skvělou atrakcí je Cesta na měsíc, kdy po vystřelení z obrovského kanónu absolvujete cestu na Měsíc s ně­kolika loopingy v naprosté tmě jen okolo osvícených planet (více informací na www.disney.fr). Večer odjezd nonstop do ČR.
4. den : Návrat dopoledne do ČR.

Cena obsahuje:
LENET travel s.r.o.
  • 1 noc se snídaní v hotelu 3* (2–lůžk. pokoje s příslušenstvím)
  • dopravu luxusním autobusem
  • celodenní vstup do Disneylandu a Aquaboulevardu
  • výlet lodí po Seině
  • průvodce
  • komplexní pojištění
  • Minimální výměna na vstupy 20 EUR.

Přistavení : Místo přistavení autobusu lze uzpůsobit dle požavku klienta.
Cena : Cenu připravíme dle Vaší poptávky a na základě počtu osob a vybraném termínu.
Partner : Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK SELMA TRAVEL